74. Від однієї пристані одночасно в протилежних напрямах відійшли човен і катер. Швидкість човна

становить 8 км/год, а швидкість кате- pa 25 км/год. Якою буде відстань між ними через 5 год після початку руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25 +8 = 33 км/год швидкість віддалення

33 * 5 = 165 км такою буде відстань між ними через 5 год після початку руху

Отвечает Ткаленко Діана.

Ответ:

8*5=40(км)за 5 год

25*5=125(км)за 5год

125+40=165(км)

Пошаговое объяснение: