Від однієї пристані одночасно в одному напрямку відійшли човен і катер .Човен плив зі швидкістю

14км/год, а катер-зі швидкістю 21км/год .Якою буде відстань між ними через 5год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Данил.
Через 5 год човен пропливе 14*5=70 (км), а катер 21*5=110 (км). Тоді відстань між ними через 5 год після початку руху буде 110-70=40 (км).