Зведіть до найменшого спільного знаменника дроби: 1 ) 4/15. 7/10. 22/75 2) 11/16. 5/8. 25/36 3)

23/48. 17/64. 13/80​

Ответы на вопрос

Отвечает Нурлыбекова Гульназ.

Ответ: 1 ) 4/15=40/150, 7/10=105/150, 22/75=44/150

2) 11/16=198/288, 5/8=180/288, 25/36=200/288

3) 23/48=460/960, 17/64=255/960, 13/80​=156/960

Пошаговое объяснение: