У першому бідоні є 15 7/20 л молока, а у другому - на 4/15л менше. Скільки літрів молока є у двох

бідонах разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Ольга.

Ответ:

1)15 7/20-4/15=15 1/12(л)-молока у другому бідоні;

2)15 7/20+15 1/12=30 13/30(л)-молока у двох бідонах разом.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ramazanov Djafar.

Ответ:

\displaystyle 30\frac{5}{12} л

Пошаговое объяснение:

1) \displaystyle\   15\frac{7}{20 }-\frac{4}{15}= 5\frac{7*3}{20*3}- \frac{4*4}{15*4}=15 \frac{21}{60}-\frac{16}{60}=15\frac{5}{60}=15\frac{1}{12} л молока у другому бідоні

2) \displaystyle \ 15\frac{7}{20} + 15 \frac{1}{12}=15\frac{21}{60}  +15\frac{5}{60}=30\frac{25}{60}=30\frac{5}{12} л молока було в двох бідонах