Запиши дроби 2/3 і 1/6 у вигляді дробів зі знаменником 18. 2/3= /18 1/6= /18


Ответы на вопрос

Отвечает Долгополов Артём.

Пошаговое объяснение:

відповідь

2/3 = 12/18

1/6 = 3/18