320. Сандарды жай көбейткіштерге жіктеп, ең кіші ортақ еселігін табыңдар: 1) 54 және 135; 3) 150

және 400; 2) 38 және 114; 4) 180 және 300; 5) 42, 60 және 70; 6) 18, 63 және 35,​

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Макс.

Ответ:

1)ЕКОЕ(54;135)=3³*2*5=270

3)ЕКОЕ(150;400)=2⁴*3*5²=1200

2)ЕКОЕ(38;114)=2²*3*7*29=2436

4)ЕКОЕ(180;300)=2²*3³*5²=2700

5)ЕКОЕ(42;60;70)=2²*3*7*5=420

6)ЕКОЕ(18;63;35)=2*3²*5*7=630