16. Знайдіть основи трапеції, якщо їх різниця і середня лінія трапеції дорівнюють 10 м.​ полное

решение ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Вероника.

Відповідь:

15і5

Покрокове пояснення:

Нехай a i b це основ трапеції

b-a=10

\frac{b+a}{2} =10

b+a=20

b=15, a=5