Основи трапеції відносяться 3:4, а середня лінія дорівнює 14см. Знайдіть основи трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Подпрятова Евгения.

Дано: АВСД - трапеція. ВС і АД - основи.

ВС:АД=3:4. МН - середня лінія. МН=14см.

Знайти ВС, АД

Розв'язання

Нехай х - коефіцієнт пропорційності, тоді ВС=(3х) см, АД - (4х) см.

Середня лінія - півсума основ трапеції.

МН=АД+ВС/2, звідси АД+ВС=2МН

3х+4х=14×2

7х=28

х=4

3х=3×4=12см - ВС

4х=4×4=16см - АД.

Відповідь: основи трапеції 12 і 16 см.


Отвечает Неганова Лера.

Ответ:вот

Пошаговое объяснение: