3. У дітей є 17 наліпок з тваринками, а налiпок з птахами на з більше. Скільки всього налiпок у

дітей?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ланцев Никита.

Ответ:

17 + (17+3) = 17+20=37

всего 37