Якщо сторони прямокутника дорівнюють 35 см і 14 см, то периметр прямокутника дорівнює:​


Ответы на вопрос

Отвечает Каешко Даша.

Ответ:

Рпр.=98 см

Пошаговое объяснение:

Рпр.=(а+в)*2=(35+14)*2=98 см

Ответ: 98 см.