Знайти значення X Яке задовольняє нерівності 3/5<х<4/5 дам 20 баллов​


Ответы на вопрос

Отвечает Рим Лера.

Пошаговое объяснение:

однією змінною

Рівнянням називають рівність, яка містить змінну (невідоме).

Наприклад: 2x+3=0;x2−5x+6=0 - рівняння.

Розв’язком (коренем) рівняння називається значення змінної, при підстановці якого в рівняння одержують правильну числову рівність.

Наприклад: число 2 – корінь рівняння x2−2x=0, бо 22−2⋅2=4−4=0.

Розв’язати рівняння означає знайти його корені або довести, що їх немає.

Два рівняння є рівносильними, якщо множини їх розв’язків збігаються.

Наприклад: рівняння х+2=3 і х-1=0 рівносильні, оскільки вони мають спільний корінь – число 1 й інших коренів не мають.

Розв’язування будь-якого рівняння, як правило, зводиться до заміни його рівносильним рівнянням.