Помогите с задачей пожалуйста!! Бізнесмен Павло поїхав на ділову зустріч. Перші 280км він проїхав

спокійно, роздивляючись краєвиди за вікном. Однак, помітивши, що може спізнитись, збільшив швідкість на 10км/год і через 480км вчасно прибув на зустріч, витративши на весь шлях 10 годин. Яка була швидкість руху автомобіля, коли Павло милувався краєвидами?

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість руху автомобіля, коли Павло милувався краєвидами - х км/год, тоді перші 280 км він проїхав за 280/х годин, а 480 км за 480/(х+10) год

Складемо рівняння:

280 : х + 480 : (х+10)=10

28(х+10) + 48х= х(х+10)

28х + 280+48х= х² + 10х

66х - х² +280=0

х² -66х -280=0

D= 66² - 4 *(-280)=4356 +1120=√5476

√D= 74

х1=( 66+74)/2= 70

х2= (66-74)/2= - 4 не задовільняє умові

тому  швидкість руху автомобіля, коли Павло милувався краєвидами дорівнює 70 км/год