2. Перевір, чи є перше число дільником другого: 1) 25 i 400; 2) 13 i 1613; 3) 123 i 3321.​


Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Александр.

Відповідь:

1) так

2) ні

3) так

Покрокове пояснення:

для того, щоб перевірити, що якесь число є дільником іншого, треба щоб число ділилося націло на інше

1) 400/25=16

2) 1613/13=124,0769....

3) 3321/123=27