З першого поля було зібрано 18 т врожаю, а з другого 3/2 у раза менше. Скільки тон врожаю було

зібрано з другого поля?

Ответы на вопрос

Отвечает Bichakhchyan Nersik.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

Если в 3/2 раза меньше, то разделим 18 на 3/2:

18 : 3/2 = 18 * 2/3 = 36/3 = 12 т.