Як рішити задачу? За першу годину розвантажили 5/18 отриманого вантажу , за другу - 25%, За третю

1/6 ,а за четверту решту . Яку частину отриманого вантажу розвантажили за четверту годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Неповиннова Валерия.

Ответ:

Пусть общее количество груза будет = 1

1 година = 5/18

друга година = 25% = 1/4

третя година = 1/6

четверта = 1 - 5/18 - 1/4 - 1/6 = (36-10-9-6)/36=11/36

за четверту годину розвантажили 11/36 усього вантажу