Висота гори Парашки в Карпатах 1268м,а Сивуля приблизно 1 1/317вища від Парашки,а гора Говерла в 1

1/59 вища від Сивуля.Знайдіть висоту Говерли

Ответы на вопрос

Отвечает Шапель Евгения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1268×318/317=1272м г. Сивуля

1272×60/59=76320/59=1293 33/59 м г. Говерла