Висота гори Парашки дорівнює близько 1300м, гора Сивуля приблизно в 1 цілу 21/50 разу вища від

Парашки,а гора Говерла 1 цілу 7/50 разу вища від Сивулії. Знайдіть висоти цих гір. !!!!!!!Срочно!!!!!!!даю 30б.!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Dolinda Ivanna.

Відповідь:

Парашка - 1 300

Сивуля - 1 301,42

Говерла - 1 483,6

Покрокове пояснення:

Сивуля - 1 300 * 1,42 = 1 301,42

1 ціла 21/50 = 71/50 = 1,42

Говерла - 1 301,42 * 1,14 = 1 483,6

1 ціла 7/50 = 57/50 = 1,14