Обчисли значення у за формулою у=5х-2 якщо х=3


Ответы на вопрос

Отвечает Соломатин Влад.

Відповідь:

13

Покрокове пояснення:

Якщо х=3, то підставимо, вийде 5*3-2=

5*3 = 15

15-2=13