За 2/3 кг цукерок заплатили 29 2/3 грнскільки коштує 1 кг таких цукерок​


Ответы на вопрос

Отвечает Маслов Витя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

29 2/3 : 2/3 = 89/3 * 3/2 = 89/2 = 44 1/2грн коштує 1 кг таких цукерок​