Обчисліть площу прямокутного трикутника,якщо катети дорівнюють:1,2 см і 3 см. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметшин Расул.

Пошаговое объяснение:

S= (a*b)/2= (1/2*3)/2= 1,8см^2