Допоможіть з рівнянням 1600-(1000+1800:х)=420​


Ответы на вопрос

Отвечает Зобнин Игорь.

Ответ:х=10

/ - риска дробу

Пошаговое объяснение:

1600-(1000+1800/х)=420; 1600-1000-1800/х=420; 600-1800/х=420; -1800/х=420-600; -1800/х=-180; множимо обидві частини на -х і отримуємо: 1800=180х; 180х=1800; х=1800/180; х=10