У літньому таборі відпочинку 280 дітей. 2/7 усієї кількості дітей пішли у похід,а 1/8 На

екскурсію.СКІЛЬКИ ДІТЕЙ ЗАЛИШИЛОСЯ В ТАБОРІ

Ответы на вопрос

Отвечает Ерофеев Серёжа.

Ответ:

135

Пошаговое объяснение:

1. Знайдемо скільки дітей пішло у похід:

Знайдемо скільки у 1/7 дітей.  280/7 = 40 дітей

Так як пішло 2/7 (дві частини из семи), то помножуємо 2*40 = 80 дітей пішло у похід.

2. Знайдемо, скільки пішло на екскурсію:

Від загальної кількости дітей знайдемо вказану частину 1/8:

280 / 8 = 35 дітей пішло на екскурсію.

3. Знайдемо, скільки дітей пішло з табору загалом:

80+35 = 115 дітей пішло з табору.

4. Віднімаємо від усієї кількості тих, що пішли з табору:

280 - 115 = 165 дітей залишилося у таборі.