ВИ- 1. Кожного місяця банк Плачує Своїм Вкладникам 4 % внесеної суми. Клієнт зробив внесок у

розмірі 3 3 000 грн. Який прибуток він отримає через пів року?​

Ответы на вопрос

Отвечает Серапиао Саша.

Ответ:

7920 грн

Пошаговое объяснение:

33 000:100=330 грн - 1% суммы

330*4=1320 - 4%

1320*6 месяцев=7920 грн за пол года