Знайдіть площу рівнобічної трапеції з основними 10 см і 18 см, якщо її бічна сторона утворює з

більшою основою кут 45°​

Ответы на вопрос

Отвечает Козуберт Елизавета.

Пошаговое объяснение:

S=(a+b) /2×h

X=(a-b)/2=(18-10)/2=4 cм

h=x=4 cм, т. к угол=45 градусов, тр-к равнобедренный

S=(18+10)/2×4=56 cм^2