Розв'яжи задачу. Для трьох бізонів на три дні потрібно 135 кг кор- му. Скільки кілограмів корму

знадобиться для п'яти бізонів на 7 днів? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Стахов Слава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

135 : 3 : 3= 15 кг корму одному бізону на один день

15 * 5 * 7=525 кг корму знадобиться для п'яти бізонів на 7 днів

Отвечает Лебрет Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 135 : 3 = 45 (кг) - корма на 1 день для 3 бизонов

2) 45 : 3 = 15 (кг) - корма на 1 день для 1 бизона

3) 15 * 5 = 75 (кг) - корма на 1 день для 5 бизонов

4) 75 * 7 = 525 (кг) - корма на 7 дней для 5 бизонов

Ответ : 525 кг