Сергій проїхав на велосипеді 60 км. за 5 год та пройшов пішки 15 км. за 3 год. На скільки

швидкість хлопця на велосипеді більша , ніж пішки. Запиши розвязок у вигляді числового виразу та знайди його значення.

Ответы на вопрос

Отвечает Гревцева Мария.

Ответ:

на 7 км\ч скорость Сергея на велосипеде больше,чем пешком.

Пошаговое объяснение:

60:5-15:3=12-5=7 км\ч