3.Спрости вираз та обчисли його значення, якщо a = 53. а) 37а + 15а; б) 54а – 12а + a; В) 81а - 43а

+ 17.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сон Ната.

Ответ:

a) 37a+15a=52x53=2756

б) 54а-12а+а=43х53=2279

в)81а-43а+17=38х53+17=2031