В саду зрізали 17 троянд і зробили по 5 троянд у кожному, скільки залишилося троянд без букету​


Ответы на вопрос

Отвечает Исхакова Светлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)17-5=12(один букет)

2)12-5=7(два букети)

3)7-5=2(три букети)

Дві троянди залишились