Пшеницею засіяли 28 га поля, що становить 7/10 усієї площі поля. Яка площа всього поля? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кривотулова Лена.

Відповідь: 40 га

Покрокове пояснення:

28:7/10=28×10/7=40(га)