дстань між двома містами на місцевості дорівнює 230 км, а на карті – 4,6 см. Знайдіть масштаб

карти. (Відповідь записати через двокрапку без пробілів) швидшебудь ласкаа​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирьянов Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

230 км = 23 000 000 см

4,6/23000000 = 1/5000000

Масштаб =

1 : 5 000 000

Отвечает Киселёва Надежда.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

230÷4,6=50 км в 1см

1: 50км

1:50000м