Допоможіть будь ласка спростити відношення 1/5:45​


Ответы на вопрос

Отвечает Избойникова Света.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

 В залежності від того , як записані дроби , можуть бути варіанти :

      1/5:45​ = 1/5 * 1/45 = 1/225 ;  або

      1/( 5 : 45 ) = 1/( 1/9 ) = 1 * 9/1 = 9 .