Спростити вираз. не розумію що робити, допоможіть, будь ласка p^1/3 : p^1/8 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Котов Никита.

Відповідь:

р^ 5/24

Покрокове пояснення

скористайся властивістю степеней aⁿ: aˣ=a ⁿ⁻ˣ

p^\frac{1}{3}: p^\frac{1}{8}= p^\frac{1}{3}^-^\frac{1}{8}=p^\frac{8-3}{24}    =p^\frac{5}{24}