РОЗПИШІТЬ ПО ДІЯМ!(Риска дробу /;відступ після 2 це ціле)обчисліть 2 5/8(5-5/222*4/17​


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2. 5/8(5 - 5/222 * 4/17) =

1) 5/222 * 4/17 = 5/111 * 2/17 = 10/1887

2) 5 - 10/1887 = 4. 1887/1887 - 10/1887 =

4. 1877/1887

3) 2. 5/8 * 4. 1877/1887 =

21/8 * 9425/1887 =

65975/5032 = 13. 559/5032