зі львова в харків одночасно виїхали два автомобілі через 4 години відстань між ними була 24 км

знайдіть швидкість другого автомобіля якщо швидкість першого дорівнює 81 км на годину

Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24÷4=6км/год

81-6=75км/год швидк 2 автомобиля

Отвечает Сенюта Ира.

Ответ:

24 \div 4 = 6км год

81 - 6 = 75км год швидк 2 автомобиля

Ответ: 6 км год, 75 км год швидк 2 автомобиля