. Задача:Богдан, Микола і Оксана разом зібрали 30 ⁵∕₁₈ кг ягід. Богдан і Микола зібрали 22 ⁵∕₆ кг,

а Микола і Оксана - 16 ²∕₃ кг. Скільки кілограмів ягід зібрав кожний із них? *

Ответы на вопрос

Отвечает Бабийчук Валя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 30. 5/18 - 22. 5/6 =

30. 5/18 - 22. 15/18 =

29. 23/18 - 22. 15/18 =

7. 8/18 = 7. 4/9 (кг) - собрала Оксана

2) 30. 5/18 - 16. 2/3 =

30. 5/18 - 16. 12/18 =

29. 23/18 - 16. 12/18 =

13. 11/18 (кг) - собрал Богдан

3) 30. 5/18 - (7. 4/9 + 13. 11/18) = 30. 5/18 - (7. 8/18 + 13. 11/18) = 30. 5/18 - 20. 19/18 = 30. 5/18 - 21. 1/18 = 9. 4/18 =

9. 2/9 (кг) - собрал Микола