Обчисліть значення виразу зручным способом з поясненням 184×25×4 50×928×2 86×728+89×272

125×431×8×2 8328×7+(23×8328-8328×20)

Ответы на вопрос

Отвечает Дарменов Адилет.

Ответ:

1)184×(25×4)=184×100=18400

2)(50×2)×928=100×928=92800

Пошаговое объяснение:

3,4,5, не понял