Як зміниться добудок двох чисел, якщо один з його множників збільшити у 2 рази пожалуйсто

побистрей даю 65 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Рарич Ігор.

Пошаговое объяснение:

Добуток двох чисел допустим будет-20

20:2=10 це один множник

10*2=20+20(другий множник)=40