Олена задумала число. Вона додала до нього 5, потім розді- лила суму на 3, помножила на 4,

відняла 6, розділила на 7 та отримала число 2. Яке число задумала Олена?

Ответы на вопрос

Отвечает Гонтарь Елизавета.

Ответ:

10 задумала

Пошаговое объяснение:

7х2=14

14+6=20

20÷4=5

5×3=15

15-5=10

Отвечает Байдос Асел.

Ответ:

7 \times 2 = 14

14 + 6 = 20

20 \div 4 = 5

5 \times 3 = 15

15 - 5 = 10

Ответ:10