У сплаві міді з оловом 35% становить мідь. Яка маса олова в такому сплаві масою 1200г?


Ответы на вопрос

Отвечает Мамонов Илья.

Ответ:

780г

Пошаговое объяснение:

Нехай маса міді = х г, тоді

1200г - 100%

хг - 35%

х=(1200×35):100=420г - маса міді.

Маса олова = 1200г-420г=780г