Довжина ребра куба 1 метр.Цей куб розрізати на кубики,довжина ребра кожного з них рівна 2мм.Потім

їх розклали в один ряд.Знайдіть довжину цього ряду у метрах.

Ответы на вопрос

Отвечает Фенчук Бирута.

щоб знайти кількість маленьких кубиків в одному великому потрібно об'єм великого поділити на об'єм маленького

V=So*h ( будемо одразу рахувати в метрах )

V=1*1*1=1 (м^3) - об'єм великого

2mm=0.002m

V=0.002*0.002*0.002=0.000000008

1/0.000000008=125000000 - кількість маленьких кубиків в одному великому

125000000*0,002=250000 m - довжина всіх кубиків розкладених в 1 ряд