У кастрюлі було молоко.Пес Барбос відпив 2/5 всього молока .А кіт 1/3 решти.після чого в кастрюлі

залишилось 2,1л молока.Скільки молока було в кастрюлі? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Паночишена Діана.

Ответ:3,5 л було в кастрюле

Пошаговое объяснение:

5/5-2/5=3/5 решта

3/5×1/3=1/5 кот

2/5+1/5=3/5разом

2,1 ÷3×5=3,5л