2 4.Знайдіть число, якого дорівнюють 3,2. А)4 Б)5 1/3 В)8 1)6,2 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Боярский Ярослав.
3/5*x=48/10
3/5*5x=24/15
3x=24
x=8