За першу годину наповнили 2/7басейну а за другу 1/3. Яку частину басейну залишилось наповнити?​


Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Карина.

Ответ:

 \frac{2}{7}  +  \frac{1}{3}  =  \frac{6 + 7}{21}  =  \frac{13}{21}

Залилось

 \frac{21}{21}  -  \frac{13}{21}  =  \frac{8}{21}

Залишилось

Отвечает Баранова Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2/7+1/3=6/21+ 7/21=13/21 заполнили

21/21-13/21=8/21 залишилось