Друкарка може надрукувати 600 сторінок тексту за 6 днів, а її учиниця надрукує за 12днів.Скільки

днів потрібно друкарі та її учиниці для виконання цієї роботи, якщо вони працюватимуть разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Чепой Андрея.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

600:6=100(с)за 1 день др.

600:12=50(с)за 1 день уч.

100+50=150(с)разом за 1 день

600:150=4(дня)