У скільки разів зменшиться число 500 якщо зменшити його на 30% . на 60% . на 50% . на 90%. пж

ответе​

Ответы на вопрос

Отвечает Неъматова Самира.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 500 - (500 * 0,3) = 500 - 150 = 350

500 : 350 = 500/350 = 10/7 = 1. 3/7 (раза) - уменьшится

2) 500 - (500 * 0,6) = 500 - 300 = 200

500 : 200 = 500/200 = 5/2 = 2. 1/2 (раза) - уменьшится

3) 500 - (500 * 0,5) = 500 - 250 = 250

500 : 250 = 2 (раза) - уменьшится

4) 500 - (500 * 0,9) = 500 - 450 = 50

500 : 50 = 10 (раз) - уменьшится