Контрольний тест складається з 8 питань. На кожне питання пропонуються 4 варіанти відповіді, серед

яких лише одна правильна. Знайти ймовірність складання тесту для непідготовленого студента, якщо для успішного складання тесту необхідно дати відповідь більше ніж на 6 питань.

Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Кирилл.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Ймовірність вгадати правильну відповідь на питання р=1/4, не вгадати q=3/4

Скласти тест - відповісти на 7 чи 8 питань

За схемою Бернулі

Р=С(8,7)р⁷q+C(8,8)p⁸q⁰=8(1/4)⁷×3/4+(1/4)⁸=24/4⁸+1/4⁸=25/4⁸=0,0003814697