Варіант 1 1) Обчисліть найзручнішим способом значення виразу: 6) 496-39-495-39;


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

496-39-495-39=(496-495)-(39+39)=1-78=-77

Пошаговое объяснение: