Сторони прямокутника дорівнюють 12 см і 4 см. Обчисліть. сторону, квадрата, периметр якого дорівнює

периметру даного прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Алёшина Настя.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

1)12×2+4×2=32(см)периметр прямокутника

2)32÷4=8(см)сторона квадрата

Отвечает Анисимова Юлия.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

1)12×2+4×2=32(см)-периметр прямокутника

2)32÷4=8(см)-сторона квадрата