Розв'яжи задачу. За 2 год лижник подолав 24 км, а пішохід за 4 год 20 км. Чия швидкість більша і на

скільки? Розв'язання 1) 2) 3) Відповідь:​

Ответы на вопрос

Отвечает Турова Настя.

Ответ:

Відповідь:швидкість лижника на 7 км,більша за швидкість пішохода

Пошаговое объяснение:

1)24:2=12(км/год)-швидкість лижника

2)20:4=5(км/год)-швидкість пішохода

3)12-5=7(км)