У 100 грамах чорної смородини містяться приблизно 0,25 г вітаміну С. Скільки грамів чорної

смородини потрібно з'їсти людині за день, якщо складає 0,05 грама?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сурай Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:  

100г смородины------- 0,25г вит.С

 х г смородины------ 0,05г вит.С

100/Х = 0,25/0,05  ⇒ х=100·0,05/0,25 , х=20(г)